پ
  • به گزارش خبرنگار مهر، حسین بهبودی، مدیرکل توسعه مشارکت‌های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم گفت: بر اساس تصمیم اتخاذ شده در این سازمان که طی بخشنامه‌ای به استان‌ها نیز ابلاغ گردیده است، تمامی تشکل‌های قرآنی مردمی اعم از مؤسسات و خانه‌های قرآن و عترت برای تمدید پروانه فعالیت خود می‌توانند اصل پروانه‌های فعالیت منقضی شده یا در آستانه انقضا را مستقیماً و بدون واسطه به سازمان دارالقرآن الکریم ارسال و حداکثر یک هفته بعد، پروانه جدید و تمدید شده را در محل تشکل قرآنی خود دریافت نمایند.

    وی ادامه داد: این اقدام برای تسریع در تمدید پروانه‌های فعالیت تشکل‌های مردمی و جلوگیری از تبعات ناشی از تأخیر در دسترسی به پروانه فعالیت دارای تاریخ اعتبار صورت گرفته است.

    شایان ذکر است در صورت تمایل تشکل‌های قرآنی، همچنان دفاتر تبلیغات اسلامی و نیز اتحادیه‌های استان‌ها در سراسر کشور نسبت به دریافت پروانه‌های فعالیت نیازمند تمدید و ارسال آنها به سازمان دارالقرآن الکریم اقدام می‌نمایند.

    حسین بهبودی افزود: اصلاحات متعددی بابت تسهیل و تعدیل فرآیند صدور مجوز به تشکل های قرآنی صورت گرفته که به تدریج و پس از طی مراحل آزمایشی، اطلاع رسانی لازم صورت خواهد پذیرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.