سی هفتمین سالگرد آيت الله «محمد غروي کاشاني»؛

عالمی که از آیات قرآن پیروزی انقلاب اسلامی را به مردم نوید داد

در آخرين سال پاياني زندگي خود چند ماه قبل از پيروزي انقلاب اسلامي زماني که شاه مخلوع هنوز در اوج قدرت بود با استناد به آيه 22 سوره مجادله مژده اين پيروزي را به مردم نويد مي دهد و مي گويد، من نخواهم بود ولي اين انقلاب پيروز خواهد شد.
 

رئیس ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی عنوان کرد

دهه مبارک فجر ایام آفرینش ارزش های قرآنی است/ قرآن و انقلاب اسلامی ملازم یکدیگر هستند

رئیس ستاد مرکزی دهه فجر، ایام الله دهه فجر را دهه آفرینش ارزش های قرآنی دانست و گفت: این ایام را می توان به عنوان دهه ایجاد تلازم، تعادل و تعامل بین انقلاب و قرآن برشمرد.

 

مدیر برنامه ریزی امور قرآنی زنجان خبرداد

114 موسسه قرآنی در استان زنجان فعالیت می کنند

مدیر برنامه ریزی امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه 114 موسسه قرآنی در استان زنجان فعال است، برنامه‌های موسسات قرآنی استان زنجان را تشریح کرد.

در آخرین اخبار قرآنی قزوین صورت گرفت

واگذاری قطعه زمین 1000 متری برای احداث مجتمع قرآنی آوج/ تفاهم نامه همکاری بین دارالقرآن و صنعت آب و برق قزوین منعقد شد

شهرداری آوج با موافقت شورای اسلامی این شهر در پی درخواست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آوج، قطعه زمینی به متراژ ۱۰۰۰ مترمربع واقع در بلوار آیت اله خامنه‌ای جهت احداث مجتمع فرهنگی قرآنی در اختیار این اداره قرار داد.

با حضور امام جمعه بندرعباس صورت گرفت

انعقاد تفاهم نامه قرآنی بین صنعت آب و برق با دارالقرآن هرمزگان

تفاهم نامه فرهنگي صنعت آب و برق با ستاد اقامه نماز و دارالقرآن هرمزگان با حضور آيت الله «نعيم آبادي» نماينده ولي فقيه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس منعقد شد.
 

تحليل تذكرات رهبري به قاريان قرآن توسط علي‌اكبر ملكشاهي

عوامل غفلت قاريان از تلاوت معنامحور/ نقطه آسيب قاريان امروز ايران

به عقيده يكي از قاريان بين‌المللي كشورمان عواملي  كه با هدف مجلس آرايي مد نظر قاريان قرار دارد سبب در آسيب قرار گرفتن اين هنر اصيل اسلامي شده است. 

تلاوت گزارش مي‌دهد

«ضلالت» بلايي كه سر داعش آمده/ قرآن خواندني كه موجب گمراهي است+فيلم

انحراف فكري و عقيدتي اهالي داعش مصداق بارز عبارت قرآني «يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَ يَهْدِي بِهِ كَثِيرًا وَ مَا يُضِلُّ بِهِ إِلاَّ الْفَاسِقِينَ» است؛ چرا كه اقدامات آنها از خونريزي بر روي زمين گرفته تا جهاد نكاح، شيعه كشي، ارعاب مردم و ترسيم چهره خونريز و وحشي از اسلام و قرآن، همه و همه مصاديق فسق و فساد هستند و قرآن بر اينان چيزي جز گمراهي ندارد.

توسط حجت‌الاسلام قرائتي مطرح شد

ماجرايي خنده‌دار از راهيابي تكنولوژي‌هاي نو به مراسم قرآن سرگرفتن+فيلم

حجت‌الاسلام محسن قرائتي با انتقاد از طولاني كردن مراسم سرگرفتن قرآن در مراسم احيا روايتي خنده دار نيز از باز شدن پاي تكنولوژي‌هاي نو به اين مراسم تعريف كرد.

آرشیو

قرآن در بیان

قرآن، جوانان و نوجوانان

حرکت قرآنی موجود در جامعه، بسیار خوب است اما آموزش و پرورش از این بُعد، عقب مانده است که باید برای حضور صحیح، زیبا و مؤثر قرآن در مقاطع گوناگون نظام آموزشی، فکری اساسی کرد.

منبع: 
بیانات رهبر معظم در دیدار معلمان سراسر کشور،85/2/12
آرشیو

عضویت در خبرنامه

جلسات قرآنی

هم اکنون 2283 جلسه در حال برگزاری است.آرشیو

تشکل‌های قرآنی

جستجو میان 5991 تشکل قرآنیآرشیو