برگزاری جشنواره نورالثقلین در قزوین با محور جلسات خانگی قرآنی

مسئول دارالقرآن الکریم استان قزوین از برگزاری جشنواره نورالثقلین با محوریت جلسات خانگی قرآن خبر داد و گفت: علاقه‌مندان تا ۱۲ اردیبهشت می‌توانند آثار خود را در هشت رشته برای جشنواره ارسال کنند.
ادامه مطلب ...

برگزاری جلسات قرآنی به همت نوجوانان قزوینی

اگرچه مساجد و هیات استان قزوین از دیرباز به سنت جزءخوانی قرآن در این ماه پربرکت می‌پرداخته‌اند، اما خوشبختانه چندسالی است که درب برخی مساجد و اماکن متبرکه استان به روی قاریان و قرآن‌آموزان نوجوان و نونهال قزوینی باز شده است.
ادامه مطلب ...

نشست شورای راهبری استان قزوین پیرامون «طرح نورالثقلین»برگزار شد

جلسه شورای راهبری استان قزوین پیرامون «طرح نورالثقلین» پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه در سالن جلسات سازمان با حضور حجت الاسلام عیدی مدیر کل تعلیم و تربیت سازمان دارالقرآن الکریم و حجت‌الاسلام نگینی و فعالان قرآنی و اعضای هیأت اندیشه ورز بانوان قرآنی…
ادامه مطلب ...

پنج محفل انس با قرآن در ایام دهه فجر در استان قزوین برگزار می‌شود

دارالقرآن الکریم تبلیغات اسلامی قزوین با همکاری دیگر نهادهای فرهنگی چون اداره کل اوقاف و امور خیریه، سپاه، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین برنامه‌های قرآنی گوناگونی را به مناسبت ایام الله دهه فجر تدارک دیده است.
ادامه مطلب ...

گردهمایی اعضای هیأت اندیشه ورز بانوان قرآنی مدیران مؤسسات و خانه های قرآن برگزار شد

همایش سراسری سیره فاطمی، مکتب قرآنی، تربیت نسل انقلابی با حضور فعالان قرآنی (مدیران مؤسسات و خانه های قرآنی شهر قزوین ) در امامزاده بی بی شهربانو قزوین برگزار شد.
ادامه مطلب ...

گزارش تصویری هفتمین رزمایش مواسات و کمک های مؤمنانه در استان قزوین

به همت دارالقرآن الکریم استان قزوین و همزمان با ایام سالگرد شهادت سردار سلیمانی تا سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، هفتمین مرحله رزمایش کمکهای مؤمنانه و مواسات در استان قزوین برگزار شد.
ادامه مطلب ...