جلسه هماهنگی استفاده از سامانه حفظ عمومی قرآن کریم برگزار شد

سیدناصر حسینی رئیس اداره امور قرآنی از برگزاری جلسه توجیهی و نحوه کار با سامانه حفظ عمومی قرآن کریم ویژه مدیران مراکز مجاز اخذ آزمون به صورت مجازی در استان خراسان شمالی خبر داد.
ادامه مطلب ...

جشنواره قرآنی کودک و نوجوان در خراسان شمالی برگزار می‌شود

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی با اشاره به برگزاری جشنواره قرآنی کودک و نوجوان در استان خراسان شمالی اظهار کرد: این جشنواره در دهه امامت و ولایت و در دو مرحله شهرستانی و استانی برگزار خواهد شد.
ادامه مطلب ...

جهش حوزه قرآنی، نیازمند توجه رئیس جمهور در سفر به خراسان شمالی

متأسفانه طی سفرهای ریاست جمهوری در دولت‌های مختلف به خراسان شمالی، توجهی به حوزه قرآنی نشده است اما وضعیت کنونی جامعه قرآنی استان نیازمند توجه دولت سیزدهم در سفر به خراسان شمالی است.
ادامه مطلب ...

جشنواره قرآنی کودک و نوجوان در استان خراسان شمالی برگزار می‌شود

سیدناصر حسینی رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی با اشاره به برگزاری جشنواره قرآنی کودک و نوجوان در استان اظهار کرد: این جشنواره در دهه امامت و ولایت و در دو مرحله شهرستانی و استانی برگزار خواهد شد.
ادامه مطلب ...

اجرای برنامه حافظان قرآن کریم در حرم مطهر رضوی

سیدناصر حسینی، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان شمالی از اجرای برنامه تلاوت حافظان قرآن کریم توسط جامعه القرآن شهر تیتکانلو در طول سال به صورت ثابت در آخرین جمعه هر ماه در دارالقرآن حرم مطهر رضوی خبر داد.
ادامه مطلب ...

بازدید رئیس اداره امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شیروان از خانه قرآن حضرت امام رضا (ع)

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شیروان از بازدید کلاس های قرآنی برگزار شده در خانه قرآن امام رضا(ع) این شهرستان با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی خبر داد.
ادامه مطلب ...

برگزاری دوره «تربیت معلم آشنایی با سبک زندگی قرآنی» در استان خراسان شمالی

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان‌ شمالی از برگزاری دوره «تربیت معلم آشنایی با سبک زندگی قرآنی (سطح یک)» با تدریس اساتید ممتاز و برجسته کشوری، برای اولین بار در این استان خبر داد.
ادامه مطلب ...

برگزاری دوره “تربیت معلم آشنایی با سبک زندگی قرآنی” در خراسان شمالی

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان‌ شمالی از برگزاری دوره «تربیت معلم آشنایی با سبک زندگی قرآنی (سطح یک)» با تدریس اساتید ممتاز و برجسته کشوری، برای اولین بار در این استان ویژه بانوان خبر داد.
ادامه مطلب ...

نشست هم‌اندیشی شورای راهبری طرح نهضت قرآنی نورالثقلین برگزار شد

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان شمالی گفت: نیاز جامعه امروز تربیت درست و استفاده از ظرفیت های مردمی است تا بتوانیم شاهد توسعه قرآنی در حوزه های مختلف اموزشی و تربیتی در رشته های قرائت، ترجمه، مفاهیم و تفسیر آیات…
ادامه مطلب ...