گزارش تصویری | نشست هم اندیشی فرآیند اجرایی کاروان قرآنی انقلاب در استان گیلان

نشست هم اندیشی فرآیند اجرایی کاروان قرآنی انقلاب در استان گیلان با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان گیلان، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان و اعضای ادارات فرهنگی و فعالان قرآنی برگزار شد.
ادامه مطلب ...

گزارش تصویری | محفل انس با قرآن کریم روستاي شيركو چهارده شهرستان آستانه اشرفیه

به گزارش تلاوت از گیلان، محفل انس با قرآن کریم روستاي شيركو چهارده در شهرستان آستانه اشرفیه با حضور علاقمندان به قرآن کریم برگزار شد. گفتنی است این محفل قرآنی در مسجد صاحب الزمان و به همت شوراي فرهنگي این روستا برگزار شد.
ادامه مطلب ...

گزارش تصویری | فعالیتهای فرهنگی خانه های قرآن شهرستان رشت

خانه های قرآن شهری و روستایی شهرستان رشت در کنار انجام فعالیتهای قرآنی، فعالیتهای فرهنگی را نیز در برنامه های خود قرار داده اند. پخش اطعام نذری از جمله این فعالیت های اجتماعی می باشد. 
ادامه مطلب ...

گزارش تصویری | حضور هیئت انديشه ورز بانوان قرآني فومن در مسابقات قرآن و عترت بسيج

اعضاي هیئت انديشه ورز بانوان قرآني شهرستان فومن با حضور در محل برگزاری مسابقات سراسري قرآن و عترت بسيج در استان گیلان از نزدیک کیفیت برگزاری این دوره از مسابقات دیدن کردند.
ادامه مطلب ...

محفل انس با قرآن کریم در شهرستان بندرانزلی برگزار شد + تصاویر

حجت الاسلام یونس علی پور سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان انزلی اظهار داشت: این محفل قرآنی با هدف ایجاد بسترسازی مناسب برای استماع آیات نورانی قرآن کریم و انس عموم مردم با مفاهیم آیات نورانی قرآن به صورت هفتگی در خیمه گاه زینبیه این…
ادامه مطلب ...