پ

به گزارش ایکنا از خراسان رضوی و به‌نقل از مرکز قران کریم آستان قدس رضوی، حجت‌الاسلام‌ سیدمسعود میریان، مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی، اظهار کرد: طرح نهضت ملی آموزش قرآن کریم با عنوان «من قرآن را دوست دارم» با همکاری اعتاب مقدسه ایران اسلامی در روز اول تیرماه مصادف با سالروز میلاد امام رضا(ع) آغاز شد و تا یک سال هم تداوم و استمرار دارد.

وی با اشاره به امتیازات این طرح، بیان کرد: بهره‌گیری از حضور مربیان و معلم پشتیبان آموزشی و اعطای گواهینامه رسمی با امضا سه نهاد قرآنی، معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد اسلامی، سازمان دارالقرآن‌الکریم سازمان تبلیغات اسلامی کشور و رئیس کارگروه قرآنی و فرهنگی اعتاب مقدسه کشور ایران اسلامی از جمله ویژگی‌های این طرح به‌شمار می‌رود.

مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی با اعلام اینکه تاکنون حدود ۵۰۰۰ نفر در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند، بیان کرد: با فرارسیدن میلاد باسعادت رسول‌مکرم‌اسلام(ص) و امام جعفرصادق(ع)، بنا داریم اولین قرعه‌کشی بین این تعداد فراگیر را داشته باشیم که مراسم قرعه‌کشی روز شنبه، یکم آبان‌ماه، ساعت ۲۰:۳۰ از صحن انقلاب انجام و پخش زنده هم از شبکه قرآن و معارف سیما روی آنتن می‌رود.

میریان تصریح کرد: برای اولین قرعه‌کشی شرکت‌کنندگان طرح «من قرآن را دوست دارم»، ۱۴ جایزه یک میلیون تومانی و یک جایزه ۱۴ میلیون تومانی درنظر گرفته شده است.

گفتنی است عموم علاقه‌مندان، خانواده‌ها، موسسات قرآنی، نهادهای فرهنگی و قرآنی می‌توانند برای برقراری ارتباط مستمر و کسب اطلاعات بیشتر در این باره به سامانه ارتباطات مردمی حرم مطهر رضوی با شماره ۱۳۸ تماس حاصل فرمایند و برای ثبت‌نام در این طرح می‌توانند از طریق مراجعه به سایت https://quranlove.net اقدام کنند و یا با شماره‌های ۳۲۲۹۰۸۷۶ داخلی ۱۳۳ و ۱۳۵ مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی تماس حاصل نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.