پ

به گزارش خبرگزاری حوزه از اهواز، حجت الاسلام والمسلمین روح الله حریزاوی، قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی و رئیس سازمان دارالقرآن الکریم با حضور در بین مواکب حسینی در شلمچه و بصره، کتیبه‌های اهدایی رهبر معظم انقلاب را تقدیم خادمین مواکب کرد.

قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی ضمن ابلاغ درود و سپاس مقام معظم رهبری به خدمتگزاران زائران در مواکب حسینی شلمچه اظهار کرد: خدمت به زائران اربعین حسینی اجر و پاداشی بی‌نظیر نزد خداوند متعال دارد و حضور خالصانه خادمین مواکب در نقطه صفر مرزی جهت رفاه حال زائران اربعین، اجری مضاعف خواهد داشت.

وی با تقدیر و تشکر از حضور خادمین مواکب حسینی در نقطه صفر مرزی، گفت: مواکب حسینی از ورودی استان خوزستان تا نقطه صفر مرزی مشغول پذیرایی از زائران اربعین حسینی هستند و حضور زائران بین‌المللی برای عبور از مرز شلمچه، ضرورت توجه به مواکب‌ مردمی در این مرز را دو چندان کرده است.

قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به برگزاری سوگواره پایتخت موکب‌ها در راستای تولید محتوای فاخر رسانه‌ای با هدف ترویج این سنت حسنه، خاطرنشان کرد: از تمام هنرمندان برای ثبت و ضبط جلوه‌های بی‌نظیر مردمی در خدمت به زائران حسینی دعوت به‌عمل می آورم تا با خلق آثار فاخر، رسالت هنری خود را ایفا کنند.

گفتنی است، ۴۰۰ موکب مردمی از میدان مقاومت تا مرز شلمچه و ۳۰۰ موکب در چذابه در حال خدمت رسانی به زوّار سالارشهیدان هستند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.