پ

به گزارش خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام والمسلمین حریزاوی، قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی و رئیس سازمان دارالقرآن الکریم، با حضور در بین مواکب حسینی در شلمچه و بصره، کتیبه‌های اهدایی رهبر معظم انقلاب را تقدیم خادمین مواکب کرد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور خادمین مواکب حسینی در نقطه صفر مرزی گفت: خدمت به زائران اربعین حسینی اجر و پاداشي بی‌نظیر نزد خداوند متعال دارد و حضور خالصانه خادمین مواکب در نقطه صفر مرزی جهت رفاه حال زائران اربعین، اجری مضاعف خواهد داشت.

قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی ضمن ابلاغ درود و سپاس مقام معظم رهبری به خدمتگزاران زائران در مواكب حسینی شلمچه اذعان داشت: مواکب حسینی از ورودی استان خوزستان تا نقطه صفر مرزی مشغول پذیرایی از زائران اربعین حسینی هستند و حضور زائران بین‌المللی برای عبور از مرز شلمچه، ضرورت توجه به مواکب‌ مردمی در اين مرز را دو چندان کرده است.

وی با اشاره به برگزاری سوگواره پایتخت موکب‌ها در راستای تولید محتوای فاخر رسانه‌ای با هدف ترويج  این سنت حسنه خاطرنشان كرد: از تمام هنرمندان برای ثبت و ضبط  جلوه‌های بی‌نظیر مردمی در خدمت به زائران حسینی دعوت به‌عمل مي‌آورم  تا با خلق اثري فاخر، رسالت هنری خود را ایفا کنند.
گفتنی است، ۴۰۰ موکب مردمی از میدان مقاومت تا مرز شلمچه و ۳۰۰ موکب در چذابه در حال خدمت رساني به زوار سالارشهيدان هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.