پ

به گزارش ایرنا از سازمان دارالقرآن الکریم حسین بهبودی گفت: بر اساس تصمیم اتخاذ شده در این سازمان که طی بخشنامه ای به استان ها نیز ابلاغ گردیده است، تمامی تشکل های قرآنی مردمی اعم از موسسات و خانه های قرآن و عترت برای تمدید پروانه فعالیت خود می‌توانند اصل پروانه های فعالیت منقضی شده یا در آستانه انقضاء را به صورت مستقیم و بدون واسطه به سازمان دارالقرآن الکریم ارسال و حداکثر یک هفته بعد، پروانه جدید و تمدید شده را در محل تشکل قرآنی خود دریافت کنند.

وی افزود: این اقدام برای تسریع در تمدید پروانه های فعالیت تشکل های مردمی و جلوگیری از تبعات ناشی از تاخیر در دسترسی به پروانه فعالیت دارای تاریخ اعتبار صورت گرفته است.

بهبودی اضافه کرد: در صورت تمایل تشکل های قرآنی، همچنان دفاتر تبلیغات اسلامی و نیز اتحادیه های استان ها در سراسر کشور نسبت به دریافت پروانه های فعالیت نیازمند تمدید و ارسال آن ها به سازمان دارالقرآن الکریم اقدام می کنند.

مدیرکل توسعه مشارکت های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم افزود: اصلاحات متعددی بابت تسهیل و تعدیل فرآیند صدور مجوز به تشکل های قرآنی صورت گرفته که به تدریج و پس از طی مراحل آزمایشی، اطلاع رسانی لازم صورت خواهد پذیرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.