پ

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در زنجان از مشارکت 60 درصدی خانه های قرآن و عترت استان زنجان در طرح خود اظهاری پایش خانه های قرآنی خبر داد.

مهدی ورقایی ادامه داد: با شروع مرحله اول پایش و ارزیابی خانه های قرآن که از مرحله خود اظهاری مدیران خانه های قرآن و عترت از سوی سازمان دارالقرآن الکریم بصورت سراسری در شهریور و مهر ماه سال جاری آغاز شد.

به گفته وی، بر اساس اعلام این سازمان، 60 درصد از خانه های قرآن و عترت استان زنجان موفق به ثبت اطلاعات مورد نیاز خانه قرآنی خود در سامانه خود اظهاری شدند.

این مسئول خاطرنشان کرد: با همکاری کارشناسان قرآنی دفاتر تبلیغات اسلامی سراسر استان نسبت به اطلاع رسانی به مدیران خانه های قرآن و عترت، استان این امر حاصل شد و پیگیری‌ها جهت ثبت خوداظهاری مدیران خانه های قرآن که از این طرح جامانده اند ادامه دارد و سامانه جهت ثبت اطلاعات این خانه های قرآنی باز است.

ورقایی همچنین اظهار کرد: بزودی مرحله دوم این ارزیابی از 20 آذرماه بصورت حضوری و بازدید میدانی از خانه های قرآن و عترت استان با حضور تیم ارزیابی انجام خواهد شد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.