پ

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، جلسه هماهنگی کمیته تخصصی ارزیابی و پایش، با دعوت اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان و با حضور مهدی علی محمدی، رئیس اداره امور قرآنی، سید مهدی پورموسوی، مدیرعامل، سهیلا صفرزایی، رئیس هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی استان، اعضای تیم ارزیابی خانه های قرآنی، در اداره کل تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

در این جلسه که با هدف هماهنگی و همفکری تیم ارزیابان خانه های قران شهری و روستایی برگزار شد، شرایط و نحوه اعزام دو تیم ارزیاب به شهرستان های استان سیستان و بلوچستان مورد بررسی قرار گرفت و هر کدام از اعضای حاضر در جلسه به بیان نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص چگونگی شروع و انجام طرح بیان کردند.

مهدی علی محمدی، رئیس اداره امور قرآنی ابراز داشت: طرح رصد و پایش خانه های قران استان، از سه ماه قبل با مراجعه بیش از 80 خانه قرآنی در استان با به سایت تلاوت شروع و اکنون مرحله پایش  و ارزیابی توسط کارشناسان و تیم منتخب ارزیابان استان به صورت میدانی فرا رسیده است.

وی افزود: امید است با همکاری مدیران خانه های قرآن شهری و روستایی استان با اعضای تیم پایش و ارزیابی، طرح مذکور به نحو شایسته به پایان برسد. لازم به ذکر است بیش از 110 خانه قرآن شهری و روستایی در استان سیستان و بلوچستان در حال فعالیت می باشند . انتظار می رود سایر خانه های قران که هنوز در طرح خود اظهاری شرکت نکرده اند به سایت تلاوت مراجعه و این مهم صورت گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.