پ

به گزارش رابط خبری اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان لرستان، در این نشست، خدیجه بیرانوند رئیس هیأت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی استان لرستان، پس از تسلیت ایام فاطمیه و سالگرد شهادت سردار سلیمانی، ضمن تأکید بر لزوم ایجاد اتحاد محله‌محور بین طلاب، مربیان و اساتید قرانیِ نورالثقلین گفت: به نظر می‌رسد بهره‌مندی از حضور خانواده‌های معزز شهدا در مدیریت جلسات قرآن خانگی بعنوان پیشگامان عرصه ایثار و فداکاری، جهت نشر سبک زندگی قرآنی، لازم و ضروری است.

بیرانوند افزود: جلسات قرآن خانگی نورالثقلین می‌تواند به جای مدیریت توسط یک فرد، با مدیریت یک هیأت محله‌محور متشکل از یک طلبه، یک مربی یا استاد قرآن و عضوی از خانواده معزز یک شهید و نیز افراد مؤثر دیگر مثل واقفین و خیرین قرآنی اداره شود.

رئیس هیأت اندیشه ورز همچنین افزود: نامگذاری جلسات قرآن خانگی نورالثقلین به نام شهدای عزیزی که خانواده‌های محترم ایشان در این طرح مشارکت می‌کنند، موجب برکات هرچه‌بیشتر خواهد شد.

وی ضمن یادآوری ارادت و علاقه‌ی مردم به ساحت مقدس قرآن کریم و شهدا، ابراز امیدواری کرد که با گسترش این طرح و استقبال خانواده‌های معزز شهدا، بتوان به نام مبارک هر شهید، یک جلسه قرآن در محله‌ی سکونت خانواده‌ی آن شهید عزیز راه‌اندازی کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.