پ

حجت الاسلام محمدرضا شفیعی مدیرکل امور استانها سازمان دارالقرآن الکریم در خصوص برگزاری نشست دبیر کمیته شهدای قرآنی استان تهران گفت: نشست دبیر کمیته شهدای قرآنی استان تهران به عنوان یکی از کمیته های تخصصی کنگره ملی شهدای استان تهران با حضور جمعی از مدیران سازمان دارالقرآن الکریم، دکتر رحیم قربانی دبیر این کمیته و رئیس اداره امور قرآنی استان تهران در محل سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد.

مدیرکل امور استانها سازمان دارالقرآن الکریم در خصوص برنامه های این کمیته یادآور شد: یادواره شهدای قرآنی روز 8 دی ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد. همچنین اعزام کاروان شهدای قرآنی به مناطق و شهرستانهای تابعه استان تهران و تجلیل از خانواده های قرآنی در این محافل، از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده می باشد.

وی در خصوص برنامه های دیگر این کمیته تصرح کرد: طبق هماهنگی های به عمل آمده، در ایام یاد شده، جامعه قرآنی با خانوداه شهدای شاخص در مناطق و شهرستانهای تابعه استان تهران دیدار خواهد کرد. همچنین نامگذازی اماکن قرآنی و جلسات قرآنی با نام شهدای قرآنی از دیگر برنامه های این کمیته خواهد بود.

شایان ذکر است، برگزاری مسابقه عمومی و سراسری حفظ آیات موضوعی با موضوع ایثار، مقاومت و شهادت از دیگر برنامه های این کمیته می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.