پ

به گزارش تلاوت، با توجه به برگزاری آزمون مرحله سوم هفدهمین دوره اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم در روز 2 دی ماه، نتایج این مرحله از آزمون در اینجا قابل مشاهده خواهد بود.

در مجموع از 104 نفر حافظ راهیافته به این مرحله از آزمون تعداد 29 نفر مجاز به دریافت مدرک درجه 2 و 20 نفر مجاز به دریافت مدرک درجه 2 و ارسال سوابق ده ساله تدریس جهت ورود به آزمون مرحله چهارم شده اند.

لازم به ذکر است افراد پذیرفته شده این دوره حداکثر تا تاریخ 22 دی ماه، مدارک شناسایی خود را شامل: 2 قطعه عکس 4*3 پرسنلی (جدید و بدون هرگونه اثر چسب، منگنه، مهر و…)، رونوشت شناسنامه و کارت ملی (برای افراد زیر 15 سال نیاز به ارسال رونوشت کارت ملی نیست) به دبیرخانه اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم – سازمان دارالقرآن الکریم ارسال نمایند.

افرادی که در نتیجه نهایی ایشان عنوان «حائز دریافت مدرک درجه 2 و مجاز به ارسال سوابق ده ساله تدریس» ذکر شده لازم است برای ورود به آزمون مرحله چهارم فرم های مربوط به ارسال سوابق تدریس را از بخش مربوط به اعطای مدرک تخصصی به حافظان – سایت تلاوت اخذ نموده و نسبت به تکمیل و ارسال آن برای دبیرخانه اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم اقدام نمایند. همچنین حفاظ گرامی توجه داشته باشند پیش از ارسال سوابق مذکور و تایید آن لازم است تا هر دو سال یک بار ثبت نام در آزمون را انجام داده و تنها در آزمون مرحله دوم (شفاهی حسن حفظ و صحت قرائت) شرکت نمایند.

تایید سوابق ده ساله حفاظ پس از بررسی به اطلاع ایشان رسیده و از لحظه اطلاع رسانی شش ماه فرصت مطالعه آزمون مرحله چهارم را خواهند داشت.

دبیرخانه اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم – 02166956068

 

فرم خام تاييديه سوابق 10 ساله

نتایج مرحله سوم حفظ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 دیدگاه
  1. Nargess کاربر می‌گوید

    با سلام مسابقات قرآنی حفظ چه تاریخی از سال برگزار میشوند؟

    1. روابط عمومی کاربر می‌گوید

      سلام علیکم. ثبت نام مدرک تخصصی حفظ از هفته اول اسفندماه