پ

به گزارش خبرنگار مهر، حسین تقی پور معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم از اعلام نتایج آزمون مرحله دوم هفدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم خبر داد و گفت: شرکت کنندگان در آزمون شفاهی مرحله دوم، از امروز سوم آبان ماه می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان دارالقرآن الکریم نسبت به مشاهده نتایج آزمون خود اقدام نمایند.

وی گفت: آن دسته از حافظانی هم که نسبت به نتیجه آزمون خود در مرحله دوم اعتراض دارند می‌توانند پس از دیدن نتایج و در همان قسمت نسبت به ثبت اعتراض خود تا روز یکشنبه ۸ آبان ماه اقدام کنند.

تقی پور اظهار داشت: اعتراضات ثبت شده تا روز ۲۰ آبان ماه بررسی و نتایج آن از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان دارالقرآن الکریم اطلاع رسانی خواهد شد.

تقی پور تصریح کرد: در هفدهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم، بالغ بر ۱۰۰۷۴ نفر در آزمون ثبت نام کرده و از این تعداد ۸۰۰۰ نفر نیز در آزمون شرکت داشتند که از این مجموع، ۳۶۷۱ نفر موفق به راهیابی به مرحله بعد شده‌اند. وی افزود: در مرحله دوم طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم ۸۹۸ نفر در آزمون شفاهی مرحله دوم قبول شده‌اند که این افراد حائز کسب مدرک درجه سه، چهار و پنج خواهند شد.

وی تصریح کرد: حافظان محترم پیش از مشاهده نمره شفاهی خود، لازم است فرم نظرسنجی که به منظور کیفیت‌سنجی آزمون تنظیم شده است را تکمیل نموده و سپس نتیجه آزمون خود را مشاهده نمایند.

معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم گفت: از تعداد ۸۹۸ نفر، ۹۲ نفر موفق به راهیابی به مراحل بعدی این آزمون برای کسب مدارک درجه ۱ و ۲ شده‌اند. لازم به ذکر است زمان برگزاری این آزمون‌ها متعاقباً اعلام خواهد شد.

معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم در خصوص داوری آزمون شفاهی مرحله دوم گفت: در این آزمو نها از ظرفیت داوران استانی (داوران مورد تأیید سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه که مدرک داوری کسب کرده بودند) استفاده شده است.

شرکت کنندگان جهت مشاهده نتایج آزمون مرحله دوم می‌توانند از این لینک https://telavat.ir/?p=10236 اقدام کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.