پ

حجت‌الاسلام عزیز صابر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، از آغاز طرح ملی ارزیابی و پایش خانه‌های قرآن استان اردبیل همزمان با سراسر کشور خبر داد و اظهار کرد: پایش و ارزیابی خانه‌های قرآن و عترت با هدف تبیین وضعیت موجود و اطلاع دقیق از ظرفیت، استعدادها و نیز ضعف‌ها و چالش‌های احتمالی پیش‌روی آن‌ها انجام می‌شود.

وی از فعالیت ۳۲۰ خانه قرآنی شهری و روستایی در استان اردبیل خبر داد و افزود: طرح پایش خانه قرآنی به منظور تقویت نقاط قوت و رفع موانع در مسیر توسعه فعالیت‌های قرآنی مبتنی بر اسناد فرهنگی قرآنی کشور در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی به نقش محوری و بی‌بدیل مدیران خانه‌های قرآن در ارائه اطلاعات دقیق از وضعیت موجود اشاره کرد و گفت: گام نخست طرح مذکور بر پایه خود اظهاری، تنظیم و شاخص‌های تعریف شده در قالب سامانه رصد خانه‌های قرآن و عترت در بخش پایش و ارزیابی خانه‌های قرآن و عترت و پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان دارالقرآن به نشانی www.telavat.ir قرار گرفته است.

حجت‌الاسلام صابر تصریح کرد: مدیران تمامی خانه‌های قرآن شهری و روستایی تا ۳۰ مهرماه می‌توانند با مراجعه به نشانی یاد شده نسبت به تکمیل اطلاعات و شاخص‌های ارزیابی در سامانه رصد خانه‌های قرآن و عترت اقدام کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.