پ

به گزارش ایکنا از اردبیل، حجت‌الاسلام والمسلمین صابر طهماسبی، رئیس اداره امور قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی استان اردبیل، ۱۲ مردادماه، در جلسه بررسی و هماهنگی فعالیت‌های قرآنی با اشاره به وظایف اعضای هیئت اندیشه‌ورز قرآنی استان اردبیل اظهار کرد: با توجه به اهمیت و ضرورت حضور و مشارکت بانوان در سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و تعیین اولویت‌های قرآنی و شناسایی ظرفیت‌های قرآنی شهرستان‌های استان، هیئت اندیشه ورز قرآنی در مرکز استان اردبیل تشکیل شد.

وی بر بومی سازی فعالیت‌های قرآنی تاکید کرد و افزود: با توجه به اهمیت هیئت اندیشه ورز قرآنی و ظرفیت‌های متعدد موجود و ضرورت بومی سازی فعالیت‌های قرآنی در استان‌، اقدامات لازم از سوی هیئت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی در مرکز استان انجام و طبق آئین نامه ارسالی از مرکز این هیئت به ارائه فعالیت می‌پردازد.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی اردبیل، به اعلام اسامی اعضای هیئت اندیشه‌ورز قرآنی استان اردبیل پرداخت و گفت: اعضای هیئت اندیشه‌ورز قرآنی متشکل از افسانه جهانی رئیس، مستوره رنجبر جوادی نایب رئیس، هاجر سیدمحمدی دبیر، سارا حقی، فاطمه حسن‌زاده، الهام احمدزاده، هاله فیروزی، نهضت حورزاده و ستاره رادفرد به عنوان اعضای هیئت اندیشه‌ورز قرآنی استان اردبیل انتخاب و احکام آنان صادر شد.

طهماسبی گسترش و ترویج حیات طیبه، سبک زندگی اسلامی و تحقق منویات مقام معظم رهبری را اولویت اصلی در فعالیت هیئت اندیشه ورز قرآنی عنوان کرد و گفت: ما با اندیشه ورزی و ایجاد حرکت‌های نوین و اثرگذار باید سرعت خود را با سرعت پیشرفت جامعه تنظیم کنیم تا به تربیت قرآنی در سطح وسیعی از جامعه دست یابیم.

گفتنی است؛ در ادامه هریک از اعضای هیئت اندیشه ورز قرآنی استان اردبیل به بیان نظرات و پیشنهادات خود در ارائه فعالیت مؤثر در این هیئت پرداخته و آمادگی خود را برای انجام امور محوله اعلام کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.