پ

حجت الاسلام محمد رضا شفیعی دبیر چهارمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت(ع)در این باره افزود: پیرو نشست ستاد ملی چهارمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت (علیهم السلام) مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور که با حضور مدیران مرکز خدمات حوزه های علمیه و مسئولین کمیته های ستاد برگزاری جشنواره در سازمان دارالقرآن الکریم برگزار گردید، مقرر شد آزمون های این جشنواره از 15 الی 26 آذر ماه سال جاری در رشته های مختلف (شفاهی، کتبی و هنری) در سراسر کشور برگزار شود.

شفیعی ادامه داد: زمان برگزاری آزمون های شفاهی در هر استان بنا بر صلاحدید ستاد استانی جشنواره و در بازه زمانی تعیین شده خواهد بود و استان ها موظفند این دوره از مسابقات را بسته به تعداد شرکت کنندگان و حجم عملیات مدیریت و برگزار کنند.

وی افزود: داوری این مسابقات در بخش شفاهی بصورت استانی بوده که با توجه به فرو کش کردن ویروس کرونا در مراکز استان ها برای متسابقین به صورت حضوری(با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی) و در شهرستان ها و روستاها به صورت غیر حضوری و از طریق ارتباط مجازی پیش بینی شده است.

دبیر چهارمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت(ع) اظهار کرد:آزمون های کتبی جشنواره مربوط به رشته های صحیفه سجادیه، نهج البلاغه و تفسیر در دو جمعه متوالی و در تاریخ 19 آذر ماه بصورت مجازی و از طریق لینک ارسالی به شرکت کنندگان در این رشته ها برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام شفیعی افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده و با توجه به شناور بودن زمان برگزاری مسابقات در مرحله استانی، هماهنگی و اطلاع رسانی لازم برای اعلام زمان و محل برگزاری آزمون ها از طریق تماس تلفنی و ارسال پیامک به تمامی شرکت کنندگان صورت می گیرد.

دبیر چهارمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت(ع) از شرکت بالغ از 15000  نفر در رشته های مسابقه ای این جشنواره خبر داد و افزود استان های قم،خراسان رضوی،اصفهان و گلستان  بیشترین تعداد متسابقین را به خود اختصاص دادند.

وی ادامه داد: رتبه های برتر مرحله استانی این جشنواره علاوه بر دریافت هدیه در مرحله استانی به مرحله کشوری راه پیدا خواهند کرد.زمان و محل برگزاری مسابقات کشوری متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.