پ

حجت‌الاسلام علی فدیعمی، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان خوزستان خبرداد: جلسه هم اندیشی چهارمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت(ع) مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور با حضور مدیر کل محترم سازمان تبلیغات استان و مسؤل مرکز خدمات حوزه علمیه استان  و همکاران فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان خوزستان افزود: این جشنواره در رشته های: حفظ، قرائت، ترتیل، اذان، تفسیر و عترت در موضوعات نهج البلاغه و صحیفه سجادیه و نقاشی برای خانواده طلاب برگزار می گردد.

حجت الاسلام فدیعمی با اشاره به تفاهم نامه مرکز در خصوص برگزاری جشنواره بین المللی قرآن و عترت(ع) مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور ، گزارشی از اقدامات انجام شده در این زمینه ارائه کرد. حجت الاسلام والمسلمین نبی زاده مدیر کل محترم تبلیغات اسلامی استان با بیان ظرفیت های موجود در استان نسبت به اطلاع رسانی فراگیر و بهره مندی از این ظرفیت ها تاکید داشتند. در ادامه حجت الاسلام والمسلمین کلاه کج مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گزارشی از فعالیت های مرکز خدمات در زمینه های محتلف ارائه داد و این تفاهم نامه قرآنی را قدم مبارکی جهت انس هر چه بیشتر خانواده های طلاب با قرآن و مفاهیم قرآنی دانست و آن را باعث کمتر شدن موازی کاری در فعالیت های فرهنگی و قرآنی عنوان کرد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.