پ

پانزدهمین نشست هم‌اندیشی تولیدکنندگان محتوای تبلیغی (هم‌قلم) با حضور حجج اسلام قمی؛ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، تقی زاده؛ رئیس سازمان دارالقرآن الکریم و دبیر نهضت ملی «زندگی با آیه ها» ، قنبریان؛ استاد حوزه و دانشگاه و نمایندگانی از ۴۰ مجموعه تولیدکننده محتوای تبلیغی، با محوریت تولید محتوای قرآنی به ویژه برای ماه محرم، به میزبانی سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد.
در این نشست حجت الاسلام تقی زاده؛ رئیس سازمان دارالقرآن الکریم و دبیر نهضت ملی «زندگی با آیه ها» به ارائه گزارشی از فعالیت های گسترده انجام شده این طرح در ماه مبارک رمضان پرداخت.
در ادامه حجت الاسلام قمی؛ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و رئیس شورای توسعه فرهنگ قرآنی، طی سخنانی به وجود ظرفیت عظیم نهضت ملی زندگی با آیه ها اشاره و بر استفاده بیش از پیش مجموعه های تبلیغی و ترویجی از محتواهای قرآنی تاکید کرد.
در ادامه این نشست نمایندگان بیش از 40 مجموعه تولید محتوای تبلیغی به بیان نظرات و دیدگاه های خود نسبت به تولید محتوا در حوزه قرآن به ویژه در ماه محرم پرداختند.
شایان ذکر است شبکه ملی تولیدکنندگان محتوای تبلیغی (هم‌قلم) شبکه‌ای متشکل از ۵۰ گروه تولیدکننده محتوای تبلیغی که مطابق با نیاز روز جامعه محتوای روشمند، جذاب و مهندسی‌شده در اختیار مبلغین و کنشگران فرهنگی قرار می‌دهد که از مهمترین و برجسته ترین این مجموعه ها می توان به امیر بیان، به سوی ملکوت، بیان معنوی، قلم زن، سیره شهدا، منبر آسمانی و … اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.