پ

به گزارش ایکنا، نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم همواره یکی از وظایف اصلی سازمان دارالقرآن­ الکریم بوده است که با تعامل حداکثری، نسبت به صدور مجوزهای چاپ و نشر مصاحف شریف اهتمام ویژه دارد. باتوجه به این مهم و نظر به تأکیدات مکرّر رهبری معظم انقلاب در خصوص موضوع «جهاد تبیین»، این معاونت اقدام به ارائه مشاوره رایگان در حوزه‌­های تخصصی در این عرصه کرده است.

میثم معافی، معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم سازمان دارالقرآن الکریم در این خصوص گفت: نظر به تأکیدات و فرمایشات مکرّر رهبری معظم انقلاب اسلامی در خصوص موضوع «جهاد تبیین»، معاونت نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم در عمل به درخواست رهبری و به عنوان مرجع تخصصی صدور مجوز چاپ و نشر قرآن کریم، آمادگی خود را برای تبیین چهره به چهره دستاورد‌های نظام در حوزه چاپ و نشر قرآن کریم همراه با ارائه مشاوره رایگان در حوزه ­های تخصصی مرتبط اعلام می‌­دارد.

وی اظهار کرد: از عموم علاقه‌مندان به‌ویژه محققان، پژوهشگران و فعالان حوزه چاپ و نشر قرآن کریم و متون دینی، دعوت به عمل می‌آید تا ضمن مراجعه حضوری (در ایام اداری و از عید قربان تا عید غدیر)، ضمن بازدید از گنجینه و آرشیو مصاحف شریف چاپ شده در جمهوری اسلامی ایران، از نزدیک با فعالیت­‌های تخصصی این معاونت، آشنا و در صورت نیاز از ارائه مشاوره ­ها و تجربیات کارشناسان این حوزه بهره ­مند شوند.

معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم سازمان دارالقرآن الکریم بیان کرد: تمامی علاقه‌مندان می‌توانند برای هماهنگی‌­های لازم، در ایام اداری از ساعت ۸ تا ۱۳ از طریق شماره تلفن ۶۶۹۵۵۹۹۲ تماس حاصل کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.