پ

به گزارش تلاوت از لرستان، شعبان مولایی نسب کارشناس اداره امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کوهدشت گفت: جلسه آموزش قرآن کریم با حضور قرآن آموزان خانه قرآن یس روستای پشت تنگ شهرستان کوهدشت به همراه تفسیر و بیان نکات تجویدی قرآن در مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) روستای پشت تنگ برگزار شد.

خانم فاطمه آدینه وند مدیر خانه قرآن یس روستای پشت تنگ شهرستان کوهدشت در این محفل قرآنی با اشاره به نقش خانواده‌ها در تربیت فرزندان، گفت: در خانواده‌ای که والدین به قرآن و مفاهیم آن اهتمام ورزند باعث انس بیشتر فرزندان به قرآن و توجه به رفتار آموزه‌های دینی و اسلامی می‌شود.

آدینه وند با اشاره به روش‌های جذب کودکان و نوجوانان برای انس گرفتن با قرآن بیان کرد: خانواده با ثبت نام فرزندانشان در موسسات قرآنی و دینی، شرکت در محافل قرآنی و استفاده از امکانات و تجهیزات قرآنی زمینه‌های انس با قرآن را در آنها تقویت کنند.

مسئول خانه قرآن یس روستای پشت تنگ کوهدشت گفت: قرآن با فطرت بشریت آمیخته است، لذا انسان هر قدر مقامش در حفظ و قرائت قرآن بالا برود به همان اندازه تواضعش نسبت به موضوعات مختلف اجتماعی، فرهنگی، دینی و مذهبی بیشتر می‌شود. همچنین در این محفل قرآنی به برندگان مسابقات قرآنی این محفل جوایزی اهدا شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.