پ

دوره جامع داستان‌نویسی ویژه جوانان قرآنی استان تهران در دو بخش آقایان و بانوان از سوی حوزه هنری انقلاب اسلامی با همکاری سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می‌شود.

در این دوره به هنرجویانی که علاوه بر یادگیری تئوری محتوای هنری و قرآنی دوره، بصورت عملی نیز توانایی تولید آثار هنری مبتنی بر متن و معارف قرآن پیدا کنند مدرک معتبر از سوی سازمان دارالقرآن الکریم اعطامی‌شود.

درصورت توافق سازمان دارالقرآن با هنرجویان منتخب، برای بعد از دوره، این سازمان به حمایت از تولیدات فاخر و همکاری‌های هنری با ایشان برای پروژه‌ها خصوصا پروژه بلندمدت زندگی با آیه‌ها می‌پردازد.

مدت دوره جامع این طرح یک ساله است و مکان برگزاری آن تهران، حوزه هنری و صرفاً به شکل حضوری اعلام شده است. هزینه ثبت‌نام در این دوره ۵۰۰ هزارتومان اعلام شده است. براساس اعلام برگزارکنندگان هزینه دوره به هنرجویانی که در طول دوره آثار و تکالیف مدنظر را ارائه کنند عودت داده خواهد شد.

آخرین مهلت پیش ثبت نام در این دوره جمعه ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ و بررسی و تماس تلفنی بامتقاضیان پذیرفته شده اولیه در روزهای ۱۹ و ۲۰ خرداد انجام می‌شود. مصاحبه حضوری و پذیرش نهایی در حوزه هنری نیز در روزهای ۲۱ تا ۳۰ خرداد و شروع دوره در تیرماه اعلام شده است.

علاقه‌مندان برای پیش ثبت نام در این دوره می‌توانند به لینک https://survey.porsline.ir/s/۳DySOH۰ مراجعه کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شناسه @edunevis در پیام‌رسان بله و حضور در کانال دوره آموزش جامع داستان‌نویسی سازمان دارالقرآن به لینک http://ble.ir/amuzeshedastan مراجعه کنند.

برگزاری دوره جامع داستان‌نویسی ویژه جوانان قرآنی استان تهران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.