پ

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از سازمان دارالقرآن الکریم، دوره جامع داستان‌نویسی ویژه جوانان قرآنی استان تهران در دو بخش آقایان و بانوان از سوی حوزه هنری انقلاب اسلامی با همکاری سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می‌شود.

در این دوره به هنرجویانی که علاوه بر یادگیری تئوری محتوای هنری و قرآنی دوره، بصورت عملی نیز توانایی تولید آثار هنری مبتنی بر متن و معارف قرآن پیدا کنند مدرک معتبر از سوی سازمان دارالقرآن الکریم اعطامی‌شود.

در صورت توافق سازمان دارالقرآن با هنرجویان منتخب، برای بعد از دوره، این سازمان به حمایت از تولیدات فاخر و همکاری‌های هنری با ایشان برای پروژه‌ها خصوصا پروژه بلندمدت زندگی با آیه‌ها می‌پردازد.

مدت دوره جامع این طرح یک ساله است و مکان برگزاری آن تهران، حوزه هنری و صرفاً به شکل حضوری اعلام شده است. هزینه ثبت‌نام در این دوره ۵۰۰ هزارتومان اعلام شده است. براساس اعلام برگزارکنندگان هزینه دوره به هنرجویانی که در طول دوره آثار و تکالیف مدنظر را ارائه کنند عودت داده خواهد شد.

آخرین مهلت پیش ثبت نام در این دوره جمعه ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ و بررسی و تماس تلفنی بامتقاضیان پذیرفته شده اولیه در روزهای ۱۹ و ۲۰ خرداد انجام می‌شود. مصاحبه حضوری و پذیرش نهایی در حوزه هنری نیز در روزهای ۲۱ تا ۳۰ خرداد و شروع دوره در تیرماه اعلام شده است.

علاقه‌مندان برای پیش ثبت نام در این دوره می‌توانند به لینک https://survey.porsline.ir/s/۳DySOH۰ مراجعه کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شناسه @edunevis در پیام‌رسان بله و حضور در کانال دوره آموزش جامع داستان‌نویسی سازمان دارالقرآن به لینک http://ble.ir/amuzeshedastan مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.