پ

شهلا امینی، مدیر مؤسسه قرآنی دارالاشراق سنندج، در گفت‌و‌گو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: دوره آموزش عمومی تفسیر قرآن کریم به صورت مجازی به همت سازمان دارالقرآن کشور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ثبت‌نام در این دوره آموزشی در استان کردستان به همت مؤسسه قرآنی دارالاشراق سنندج از اول آبان‌ماه آغاز شده است، افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این دوره آموزشی تا ۳۰ آبان‌ماه فرصت دارند تا نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

مدیر مؤسسه قرآنی دارالاشراق سنندج، محتوای آموزشی این دوره را شامل تفسیر ۲۰ سوره پایانی جزء سی‌ام قرآن ذکر و بیان کرد: تدریس این دوره آموزشی کشوری به صورت فایل مولتی مدیا که در سامانه آموزش مجازی قرآن وعترت موجود است.

وی با اشاره به اینکه آموزش به صورت مجازی و بر بستر سامانه آموزش برگزار می‌شود، ادامه داد: این دوره آموزشی به دو صورت آفلاین(مشاهده فایل‌های تفسیر) و بخشی هم به صورت آنلاین و برخط با تدریس اساتید توانمند حوزه و دانشگاه برگزار می‌شود.

امینی بیان کرد: در پایان دوره برای قرآن‌آموزان به صورت مجازی آزمون برگزار و به قبول‌شدگان گواهینامه کشوری اعطا می‌شود و به نفرات برتر در آزمون جوایز اعطا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شرکت در دوره برای عموم مردم در همه سطوح آزاد است، افزود: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این دوره آموزشی مشخصات شناسنامه‌ای خود را به شماره ۰۹۱۸۹۷۰۷۳۹۹ به نام شهلا امینی ارسال کنند.

مدیر مؤسسه قرآنی دارالاشراق سنندج در پایان یادآور شد: آزمون پایانی دوره آموزش عمومی تفسیر قرآن به صورت مجازی و در دی ماه برگزار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.