پ
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، در دیدار حجت الاسلام علی تقی زاده، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشورمان از دارالقرآن عتبه حسینیه و عتبه علویه، ظرفیت‌های مشترک برای همکاری بررسی شد.
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم در این دیدار تجربه آموزش قرآن در سطوح مختلف به خصوص مباحث مرتبط با تدبر و سبک زندگی را با استفاده از ظرفیت‌های مردمی تشریح کرد. این ظرفیت‌ها از سوی مدیران قرآنی هر دو آستان با استقبال روبرو شد و در این زمینه همکاری‌هایی در آینده مقرر شود.
همچنین حجت الاسلام تقی زاده در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین اباذری رایزن فرهنگی ایران در عراق به بررسی ظرفیت‌های قرآنی در کشور عراق پرداخت.
در این دیدار حجت الاسلام تقی زاده ظرفیت‌های موجود در سازمان دارالقرآن الکریم را تشریح کرد و حجت الاسلام اباذری هم گزارشی از مجموعه فعالیت‌های قرآنی در کشور عراق ارائه داد.
رایزن فرهنگی ایران در عراق انتقال تجربه سازمان دارالقرآن الکریم در گسترش فعالیت‌های مردمی قرآنی در کشور عراق را مطلوب ارزیابی کرد. حجت الاسلام اباذری نیز در این جلسه آمادگی خود را برای تعامل و هم افزایی با سازمان دارالقرآن اعلام کرد.
پیشنهاد و پیگیری طرح مشترک ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای استفاده در راستای افزایش انس و تدبر زوار امام حسین علیه السلام با قرآن کریم از دیگر توافقات این دیدار بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.