پ

به گزارش تلاوت، حسین تقی پور معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم از اعلام نتایج آزمون مرحله دوم هفدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم خبر داد و گفت: شرکت کنندگان در آزمون شفاهی مرحله دوم، از روز سوم آبان ماه می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان دارالقرآن الکریم نسبت به مشاهده نتایج آزمون خود اقدام نمایند.

وی گفت: آن دسته از حافظانی هم که نسبت به نتیجه آزمون خود در مرحله دوم اعتراض دارند می توانند پس از دیدن نتایج و در همان قسمت نسبت به ثبت اعتراض خود تا روز یکشنبه 8 آبان ماه اقدام کنند. تقی پور اظهار داشت: اعتراضات ثبت شده تا روز 20 آبان ماه بررسی و نتایج آن از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان دارالقرآن الکریم اطلاع رسانی خواهد شد.

تقی پور تصریح کرد: در هفدهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم، بالغ بر 10074 نفر در آزمون ثبت نام کرده و از این تعداد 8000 نفر نیز در آزمون شرکت داشتند که از این مجموع، 3671 نفر موفق به راهیابی به مرحله بعد شده اند. وی افزود: در مرحله دوم طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم 898 نفر در آزمون شفاهی مرحله دوم قبول شده اند که این افرادحائز کسب مدرک درجه سه، چهار و پنج خواهند شد.
وی تصریح کرد: حافظان محترم پیش از مشاهده نمره شفاهی خود، لازم است فرم نظرسنجی که به منظور کیفیت سنجی آزمون تنظیم شده است را تکمیل نموده و سپس نتیجه آزمون خود را مشاهده نمایند.

معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم گفت: از تعداد 898 نفر، 92 نفر موفق به راهیابی به مراحل بعدی این آزمون برای کسب مدارک درجه 1 و 2 شده اند. لازم به ذکر است زمان برگزاری این آزمون ها متعاقباً اعلام خواهد شد.
معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم در خصوص داوری آزمون شفاهی مرحله دوم گفت: در این آزمونها از ظرفیت داوران استانی (داوران مورد تأیید سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه که مدرک داوری کسب کرده بودند) استفاده شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.