پ
محمدتقی میرزاجانی، دبیر ستاد قرآنی گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و همرزمان ایشان گفت: پس از شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی، همه اقشار و اصناف و در یک کلام همه مردم به صورت خودجوش تمام تلاششان را جهت ادای دین به ساحت این مجاهد برجسته و شهید عالیقدر انجام دادند.
وی افزود: جامعه قرآنی کشور هم مستثنی از این حرکت عظیم نبوده و از همان روز‌های اول شهادت سردار سلیمانی، با گرد هم آمدن همه ظرفیت‌های مردمی و مجموعه‌های فعال در حوزه قرآنی کشور، اقدامات متعددی را تاکنون صورت داده است.
دبیر ستاد قرآنی گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و همرزمان ایشان ادامه داد: امسال هم که در ایام دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و همرزمان ایشان هستیم، لذا قرآنیان پیرو مکتب شهید سلیمانی، صد‌ها برنامه، پویش، مسابقه و محفل قرآنی را چه در سطح ملی و چه در سطح استانی تدارک کرده‌اند که از روز‌های گذشته آغاز شده و تا دهه فجر ادامه خواهد داشت.
میرزاجانی تصریح کرد: عناوین بخشی از فعالیت‌های قرآنی توسط تعدادی از مجموعه‌های قرآنی را در قالب گزارش مرحله اول تجمیع کرده‌ایم و گزارش سایر برنامه‌ها به‌ویژه در بخش مؤسسات و تشکل‌های مردمی را که بسیار مفصل است متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.
عناوین و زمانبندی اقدامات، برنامه‌ها و فعالیت‌های تشکل‌ها و نهاد‌های قرآنی به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمان ایشان به قرار زیر است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.