پ

جلسه هیئت امنای سازمان دارالقرآن الکریم امروز، ۲۲ تیرماه با حضور اکثریت اعضا در سالن جلسات سازمان برگزار شد.

در این جلسه که به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، اعضای حاضر به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود درباره دستورات جلسه و برنامه‌های سال ۱۴۰۰ سازمان دارالقرآن الکریم پرداختند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی «رئیس سازمان تبلیغات اسلامی» در این نشست اظهار داشت: تلاش کردیم در ماه مبارک رمضان ۱۴۴۲ هجری قمری تمام سرمایه‌های در دسترس سازمان تبلیغات اسلامی در خدمت سازمان دارالقرآن قرار بگیرد. این در حالی است که برگزاری تمام جلسات ستاد رمضان سازمان تبلیغات اسلامی و «اتاق فکر عملیات رمضان» سازمان نیز در سازمان دارالقرآن الکریم مستقر شد که الحمدالله تجربه‌ای موفق بود؛ ضمن اینکه توقع ما برای رمضان سال آینده، حتماً بالاتر از این خواهد بود.

توسعه مؤسسات قرآنی در کشور، آموزش اساتید و مربیان قرآن کشور و تقویت سازمان دارالقرآن الکریم از دیگر توصیه‌های حجت‌الاسلام‌والمسلمین قمی به مدیران سازمان دارالقرآن بود.
در ادامه؛ انتخاب اعضای جدید هیئت‌مدیره، قرائت گزارش حسابرسی و بازرسی قانونی برای سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۹۹، بررسی و تصویب سیاست‌های کلان ۱۴۰۰، تعیین روزنامه کثیرالانتشار آگهی‌های سازمان ازجمله مواردی بود که در این جلسه موردبررسی حاضرین قرار گرفت.

در پایان این نشست حسین اسدی، مشاور قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی، حجج اسلام مهدی اخوان‌صباغ، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم، رضا عزت‌زمانی، معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی، حمید محمدی، دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی و سیدمصطفی حسینی پس از رای‌گیری از اعضای هیئت امنای سازمان به عنوان هیئت مدیره تا پایان سال ۱۴۰۰ انتخاب شدند.

همچنین از طرح «آموزش روخوانی قرآن به روش خودآموز‌»‌ با شعار «من قرآن را دوست دارم» رونمایی شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.