بازنویسی و احیای سند راهبردی قرآن؛ سیاست ویژه کمیته قرآن چهارمحال‌وبختیاری

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال‌وبختیاری به‌روزرسانی و پیگیری برای اجرای سند راهبردی قرآن استان را سیاست ویژه کمیته قرآن دانست و گفت: در این راستا، سند راهبردی قرآن استان که سال‌ها از تصویب آن در شورای فرهنگ عمومی استان می‌گذرد بازنویسی و به‌روزرسانی شده و ضمانت اجرایی خواهد یافت.

مطالبات قرآنیان آذربایجان‌ شرقی از دولت آینده

در میان نظرات و سخنان فعالان قرآنی آذربایجان‌شرقی، عمده انتظارات آنان از دولت آینده متوجه مسائل اقتصادی است؛ پایش مؤسسات، اجرای برنامه‌های قرآنی از سوی متخصصین امر، تمرکز زدایی، صدور مجوز مؤسسات و همچنین اجرایی شدن مصوبات به همت دستگاه‌های اجرایی از جمله موارد تأکید فعالان قرآنی است.

اخبار منتخب استان‌ها آرشیو

بازنویسی و احیای سند راهبردی قرآن؛ سیاست ویژه کمیته قرآن چهارمحال‌وبختیاری

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال‌وبختیاری به‌روزرسانی و پیگیری برای اجرای سند راهبردی قرآن استان را سیاست ویژه کمیته قرآن دانست و گفت: در این راستا، سند راهبردی قرآن استان که سال‌ها از تصویب آن در شورای فرهنگ عمومی استان…
ادامه مطلب ...

مطالبات قرآنیان آذربایجان‌ شرقی از دولت آینده

در میان نظرات و سخنان فعالان قرآنی آذربایجان‌شرقی، عمده انتظارات آنان از دولت آینده متوجه مسائل اقتصادی است؛ پایش مؤسسات، اجرای برنامه‌های قرآنی از سوی متخصصین امر، تمرکز زدایی، صدور مجوز مؤسسات و همچنین اجرایی شدن مصوبات به همت دستگاه‌های…
ادامه مطلب ...

جلسه با هدف تحقق مفاد تفاهم نامه 4 جانبه در شهرستان فامنین

طی برگزاری نشستی با حضور فرماندار، بخشداران و دهیاران شهرستان فامنین با هدف تحقق مفاد تفاهم نامه چهار جانبه و ارتقاء فعالیت های قرآنی شهرستان فامنین، در همان شهرستان برگزار گردید.
ادامه مطلب ...

معرفی برگزیدگان جشنواره «قرآن نور امید» در گلستان

رییس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه جشنواره ملی «قرآن نور امید» در گلستان با استقبال خوبی از سوی علاقه‌مندان برگزار شد، گفت: ۲۱ گلستانی در جشنواره ملی و قرآنی نور امید شرکت کردند.
ادامه مطلب ...

۳۰ مرکز قرآنی جهادی در مازندران راه‌اندازی می‌شود

سرپرست دارالقرآن‌الکریم تبلیغات اسلامی مازندران گفت: بر اساس تفاهم‌نامه میان سازمان دارالقرآن الکریم و سازمان بسیج سازندگی فعالیت‌های قرآنی در استان مازندران با راه‌اندازی ۳۰ مرکز قرآنی جهادی توسعه می‌یابد.
ادامه مطلب ...

پیشنهاد تشکیل کمیته قرآن ذیل شورای فرهنگ عمومی در راستای احیای سند راهبردی قرآن چهارمحال‌وبختیاری

پیشنهاد تشکیل کمیته قرآن ذیل شورای فرهنگ عمومی در راستای احیای سند راهبردی قرآن چهارمحال‌وبختیاری رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به پیشنهاد این اداره به…
ادامه مطلب ...