پ

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام شفیعی دبیر پنجمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از آغاز رقابت‌های این جشنواره با سطح سنجی افراد شرکت کننده در رشته‌های شفاهی خبر داد.

دبیر پنجمین جشنواره قرآن و عترت گفت: مرحله سطح سنجی مسابقات شفاهی پنجمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت (ع) مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از روز شنبه ۲۸ آبان ماه آغاز می‌گردد. در این رقابتها که در رشته‌های حفظ، ترتیل و قرائت قرآن کریم برگزار می‌شود، شرکت کنندگان در رشته‌های مذکور در سراسر کشور به صورت تلفنی توسط داوران مورد ارزیابی و سطح سنجی قرار خواهند گرفت.

شفیعی افزود: در این مرحله، داوران تعیین شده طی بازه زمانی اعلام شده با شرکت کنندگان در این رشته‌ها تماس گرفته و پس از سطح سنجی و آزمودن توانایی افراد، نفرات منتخب را جهت حضور در مرحله استانی مشخص خواهند نمود و زمان برگزاری مرحله استانی این رقابت‌ها که بصورت حضوری خواهد بود، متعاقباً از سوی ستاد برگزاری مسابقات اعلام خواهد شد.

دبیر پنجمین جشنواره قرآن و عترت با بیان اینکه در مرحله استانی از نفرات اول تا سوم هر رشته طی مراسمی تقدیر به عمل خواهد آمد گفت: پس از برگزاری و داوری در مرحله استانی، نمرات و نتایج به منظور بررسی و تأیید کمیته فنی برای راه یابی منتخبین به مرحله کشوری به ستاد برگزاری جشنواره ارسال خواهد شد و نفرات منتخب هر استان پس از تأیید کمیته فنی در رشته‌های یاد شده و در مرحله کشوری با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

شایان ذکر است این جشنواره به همت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و سازمان دارالقرآن الکریم و نهادهای حوزوی با محوریت آموزش، مسابقه و محفل برای خانواده‌های طلاب حوزه‌های علمیه سراسر کشور اعم از ایرانی و غیر ایرانی برگزار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.