پ

به گزارش تلاوت، حجت الاسلام محمدرضا شفیعی دبیر پنجمین جشنواره قرآن و عترت گفت: مرحله سطح سنجی مسابقات شفاهی پنجمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت(ع) مرکز خدمات حوزه های علمیه از روز شنبه 28 آبان ماه آغاز می گردد. در این رقابتها که در رشته های حفظ، ترتیل و قرائت قرآن کریم برگزار می شود، شرکت کنندگان در رشته های مذکور در سراسر کشور به صورت تلفنی توسط داوران مورد ارزیابی و سطح سنجی قرار خواهند گرفت.

شفیعی افزود: در این مرحله، داوران تعیین شده طی بازه زمانی اعلام شده با شرکت کنندگان در این رشته ها تماس گرفته و پس از سطح سنجی و آزمودن توانایی افراد، نفرات منتخب را جهت حضور در مرحله استانی مشخص خواهند نمود و زمان برگزاری مرحله استانی این رقابت ها که بصورت حضوری خواهد بود، متعاقباً از سوی ستاد برگزاری مسابقات اعلام خواهد شد.

دبیر پنجمین جشنواره قرآن و عترت با بیان اینکه در مرحله استانی از نفرات اول تا سوم هر رشته طی مراسمی تقدیر به عمل خواهد آمد گفت: پس از برگزاری و داوری در مرحله استانی، نمرات و نتایج به منظور بررسی و تایید کمیته فنی برای راه یابی منتخبین به مرحله کشوری به ستاد برگزاری جشنواره ارسال خواهد شد و نفرات منتخب هر استان پس از تایید کمیته فنی در رشته های یاد شده و در مرحله کشوری با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

شایان ذکر است این جشنواره به همت مرکز خدمات حوزه های علمیه و سازمان دارالقرآن الکریم و نهادهای حوزوی با محوریت آموزش، مسابقه و محفل برای خانواده های طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور اعم از ایرانی و غیر ایرانی برگزار می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 دیدگاه
  1. زهراء کاربر می‌گوید

    سلام وقت بخیر
    از کجا متوجه بشیم که چه زمانی با ما تماس گرفته میشه؟ هیچ لیست یا شماره تلفنی جهت پیگیری نداریم!

    1. روابط عمومی کاربر می‌گوید

      سلام علیکم. برای این موضوع باید معاونت آموزش و قسمت دبیرخانه اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم تماس بگیرید. موفق باشید