آغاز ثبت‌نام مسابقات سراسری قرآن اوقاف از ۱۳ اردیبهشت + شیوه‌نامه

شیوه‌نامه چهل‌وچهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن در سال ۱۴۰۰ منتشر و طی آن تمامی اطلاعات این دوره از مسابقات از جمله زمان آغاز ثبت‌نام، مهلت ثبت‌نام، شرایط عمومی و ... اطلاع‌رسانی شده است.

نمازهای جماعت، احیای شب‌های قدر، نماز عید فطر و راهپیمایی روز قدس برگزار می‌شود

معاون راهبری استان‌ها و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی از تصویب برگزاری نمازهای جماعت، احیای شب‌های قدر، نماز عید فطر و راهپیمایی روز قدس در کمیته اجتماعی و امنیتی ستاد کرونا خبر داد.

افتتاح خانه قرآنیان و کتابخانه تخصصی قرآن در انتظار یک امضا

رئیس شورای عالی قرآن شهرداری تهران با اشاره به اینکه تمامی کار‌ها برای راه‌اندازی خانه قرآنیان و کتابخانه تخصصی قرآن شهر تهران در قالب پروژه امام هادی(ع) انجام شده است، گفت: پروژه به دستور شهردار تهران آماده افتتاح شده و تنها مشکل، امضای شهردار منطقه هشت است.

مقدمه ورود به ماه رمضان چیست؟

یک کارشناس مذهبی از استغفار به عنوان مهمترین مقدمه ورود به ماه مبارک رمضان یاد کرد و گفت: باید در این ماه رمضانی فاصله ما با خدا کمتر شود.

نمایشگاه مجازی قرآن از ۱۱ اردیبهشت آغاز می‌‌شود

مدیر کل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت با اعلام زمان برگزاری نمایشگاه مجازی قرآن کریم گفت: نمایشگاه مجازی قرآن کریم به مدت ۱۰ روز از ۱۱ تا ۲۰ اردیبهشت مصادف با هجدهم تا بیست‌وهفتم ماه رمبارک مضان برگزار می‌شود.

حفظ سلامت و تعالی افراد، راهبرد مجامع دینی و مذهبی در رمضان امسال است

حجت‌الاسلام عزت زمانی با تأکید براینکه اهم فعالیت‌های مبلغان در رمضان، ارائه خدمات اجتماعی و همراهی کادر درمان است گفت: کمک به حفظ سلامت و تعالی عموم افراد جامعه، راهبرد مجامع دینی و مذهبی در رمضان امسال است.

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار