معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم سازمان دارالقرآن الکریم

رفع موانع «چاپ و نشر قرآن کریم» رویکرد سازمان دارالقرآن برای تحقق شعار سال

معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به برنامه های این معاونت در سال تولید، پشتیبانی ها و موانع زدایی ها از رفع موانع چاپ و نشر قرآن کریم به عنوان اولویت برنامه های این سازمان در سال جاری خبر داد.

ابلاغ برنامه‌های ماه رمضان در اردبیل/برنامه جزخوانی قرآن پابرجاست

دبیر ستاد اجرایی برنامه‌های قرآنی ماه رمضان استان اردبیل عناوین برنامه‌های قرآنی ماه رمضان را اعلام کرد و گفت: تمامی برنامه‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ماه رمضان برگزار می‌شود.

برگزاری نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در نیمه اول ماه رمضان

مدیرکل ارتباطات و هماهنگی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت سال ۱۴۰۰ با شرکت بیش از ۱۲۰ هزار نفر، در نیمه اول ماه مبارک رمضان، در سراسر کشور، به‌ شیوه الکترونیکی برگزار می‌شود.

انس با قرآن افزایش مسئولیت‌پذیری را در پی دارد

رئیس اسبق دانشگاه علامه طباطبایی درباره نقش عمل به دستورات قرآن در افزایش مسئولیت‌پذیری انسان و بهبود جایگاه فردی و اجتماعی اظهار کرد: قرآن نازل شده تا بتوانیم مسئولیت خود را در مقابل خدا، خودمان، خانواده و جامعه به خوبی انجام دهیم و انسانی که قرآن می‌خواند در مقابل همه اینها مسئول است. 

بانک اطلاعات فعالان قرآنی کشور ایجاد می‌شود

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، آموزش و توسعه مشارکت‌های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه تاکنون آمار صحیحی از فعالان قرآنی در دسترس نبوده است، از ایجاد بانک اطلاعات فعالان قرآنی کشور خبر داد.

اجرای طرح «من قرآن را دوست دارم» در آستان‌های مقدس و بقاع متبرکه

در راستای اجرای طرح نهضت سراسری روخوانی قرآن کریم با عنوان «من قرآن را دوست دارم» در آستان‌های مقدس و بقاع متبرکه، کارگروه قرآنی و فرهنگی در اولین جلسه سال جاری، ابعاد مختلف نحوه اجرای این طرح را مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار