تشریح فعالیت های تبلیغات اسلامی استان بوشهر در دهه فجر

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی برنامه های این اداره کل را در این ایام تشریح کرد.

به گزارش تلاوت از بوشهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی ضمن ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی 11 بهمن 95 از برگزاری گفتمان دینی مساجد با موضوع، مبانی انقلاب اسلامی و پیامدهای آن در این ایام در بعد از نماز مغرب و عشا در مساجد محوری استان خبر داد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با تاکید بر اهمیت برگزاری گفتمان های دینی مدارس اظهار داشت: در ایام دهه فجر بالغ بر 55 گفتمان دینی مدارس با موضوعات انقلاب اسلامی، آسیب های اجتماعی و سبک زندگی اسلامی در مدارس منتخب استان برگزار خواهد شد.

وی در ادامه سخنان خود برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با موضوع: نقش باورهای دینی و انقلابی در کاهش آسیب های اجتماعی در مدرسه های استان را از دیگر فعالیت های اداره کل در این ایام عنوان کرد.

حجت‌الاسلام سروستانی برگزاری گفتمان دانشجویی با موضوع جنگ نرم و انقلاب اسلامی در دانشگاه ها و حوزه های علمیه منتخب استان و همچنین کارگاه آموزشی ویژه مبلغات حوزوی با موضوع نقش زنان در تعمیق باورهای دینی و انقلابی را از دیگر برنامه هایی ذکر کرد که در دهه فجر اجرا خواهند شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر برگزاری کارگاه آموزش دینی مهدهای کودک با موضوع نقش تربیت اسلامی فرزندان در گسترش نهضت علمی، کارگاه آموزشی مبلغات سنتی با موضوع جایگاه انقلاب اسلامی و نقش آن در معنویت و هویت دینی و کارگاه آموزشی مسئولین تشکل های دینی با موضوع انقلابی گری و تاثیر آن در استمرار انقلاب اسلامی را از دیگر برنامه های قابل اجرا عنوان کرد.

وی گفت: کارگاه آموزشی نقد نحله های انحرافی، برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی و برگزاری همایش طلایه داران تبلیغ با موضوع نقش روحانیان در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی از برنامه های مهم تبلیغات اسلامی در ایام دهه فجر محسوب می شوند.

حجت‌الاسلام سروستانی همچنین طراحی، چاپ و نصب بنر، آذین بندی فضای درونی و بیرونی اداره کل و توزیع تصاویر مرتبط با دهه مبارکه فجر را از دیگر اقدامات اداره کل ذکر کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر برگزاری جشن خانوادگی گرامیداشت ایام الله دهه فجر ویژه کارکنان و خانواده های آنان را از دیگر برنامه های اداره کل عنوان کرد.

وی برگزاری محفل انس با قرآن، دیدار جامعه قرآنی با نماینده ولی فقیه در استان، گردهمایی توجیهی آموزشی 300 مدیر تشکل های قرآنی تحت نظارت سازمان تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعزام 50 نفر از نخبگان قرآنی به اردوی تفریحی آموزشی استان فارس را از برنامه های قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان برشمرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر اعزام 40 مدیر خانه قرآن روستائی به اردوی توان افزائی اصفهان، برگزاری جشنواره قرآنی کودک و نوجوان با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش در بوشهر، جم، تنگستان، دشتی و دشتستان و همچنین دیدار جامعه قرآنی با خانواده شهداء قرآنی را از دیگر برنامه های اداره کل در ایام دهه فجر عنوان کرد.

حجت‌الاسلام سروستانی در خاتمه سخنان خود از اعزام بیش از 509 مبلغ و مبلغه بومی و اعزامی به نقاط مختلف استان در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

استان و شهر: 
دسته‌بندی: 

افزودن دیدگاه جدید

آغاز نام نویسی یازدهمین دوره طرح اعطای مدرک به...7 هزارو 756 پاسخنامه براي «نورالهدي 8» چاپ شد/...مسابقه تفسیر «نورالهدی ۸» آغاز شد/ دسترسي به...ثبت‌نام نهمین دوره مسابقات نورالهدی از 15 خرداد...نتایج هشتمین مسابقه «نورالهدی» اواخر آذر اعلام...برگزاري مسابقه نورالهدي 8 به 29 آبان‌ماه موكول شدنام نویسی در آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان...نتایج هشتمین دوره مسابقات قرآن «نورالهدی» اعلام... نتايج بررسي اعتراضات آزمون اعطاي مدرك به...رقابت بیش از 7 هزار نفر در مسابقه تفسیر قرآن ...پدر «وحید غفران نیا» به دیار باقی شتافتمحمد صديق منشاوي (الروم)مصطفي اسماعيل (النجم, القمر, الرحمن, الحاقة,...مسابقه تعیین سطح قرائت استعدادهای درخشان قرآنی...زمان ثبت‌نام براي شركت در آزمون اخذ مدرك تخصصي...مدیراداره امور قرآنی گیلان از اتحادیه موسسات...نتایج آزمون مرحله دوم طرح اعطای مدرک به حافظان...2 قاري مصري كه شيعه 12 امامي هستند/ علت غناي...روزهايي با 10 ساعت انس با قرآن/ دوست نداشتم حفظ...برگزاری 6 اردوی استعداد درخشان قرآنی در 3 استان...

آیه هدایت

﴿هُوَ الَّذِي خَلَقَ لَكُمْ مَا فِي الْأَرْضِ جَمِيعًا ثُمَّ اسْتَوَىٰ إِلَى السَّمَاءِ فَسَوَّاهُنَّ سَبْعَ سَمَاوَاتٍ ۚ وَهُوَ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ﴾
اوست که همه آنچه را در زمین است برای شما آفرید، سپس آفرینش آسمان را [که به صورت ماده ای دود مانند بود] اراده کرد و آن را به شکل هفت آسمان [همراه با نظامی استوار] درست و نیکو قرار داد؛ و او [به قوانین و محاسباتِ] همه چیز داناست.
قرآن

معرفی سوره‌ی العصر

اين سوره اشاره دارد كه جز افراد با ايمان همه انسانها در زيانكاري هستند.
لیست کامل

وب‌نوشت

آرشیو